Enduro - Motard - Trial

Výuka v terénu

About Brooklyn

Motoškola

Všechny nabízené kurzy jsou vedeny zkušenými instruktory. Výuka je individuální, používáme intercomy ke komunikaci se žáky a poskytnutí okamžité zpětné vazby. Na základě vaších požadavků vám připravíme kurz na míru.

Co vás čeká?

  • Zkušení instruktoří
  • Individuální výuka
  • Přizpůsobení výuky účastníkovi
  • Okamžitá zpětná vazba přes intercom
  • Možnost zapůjčení vybavení
  • Žádná kauce, žádná platba za poškození motocyklu
  • Žádná kauce, žádná platba za poškození motocyklu

“Člověk se nejvíce naučí, pokud se baví.”

Na úžasných strojích se budete nejenom bavit, ale neuvěřitelně moc se toho naučíte. Ke každému z Vás přistupujeme individuálně, proto se instruktor věnuje vždy výhradně jednomu účastníkovi. Svézt se tak může opravdu každý, začátečník i profesionál. Riziko poškození motocyklu bereme na sebe. Pokud se nebojíte spadnout, jedete mnohem uvolněněji, více se naučíte a užijete si jízdu. Veškeré vybavení vám rádi zdarma zapůjčíme (boty, veškeré chrániče, helmu, rukavice, dres).

Nabízené kurzy

Výuka jízdy v terénu

Co se v terénu naučíš, na silnici jako když najdeš. Jde o nejvíce přínosný kurz. Při nízkých rychlostech platí stejné principy jako při těch vysokých, např. na asfaltu. Vyzkoušejte, jaké neopakovatelné zážitky můžete v terénu zažít a jak se může pobavit ten, kdo do terénu ještě nikdy nezavítal.

Chci vědet víc/rezervace termínu…

DSC_5726_preview

Motardová trať

Nejlepší způsob, jak se naučit ovládat motocykl na asfaltu je na závodní dráze. Pro milovníky asfaltu máme připravenou třešničku na dortu v podobě jízdy na závodní motardové trati ve Vysokém Mýtě. Instruktor jede před vámi a ukazuje vám správnou stopu, nebo jede za vámi a zprostředkovává zpětnou vazbu z vaší jízdy.

Chci vědět víc/rezervace termínu…

Trial

Nejen jezdci ostrých endru se mohou u nás zdokonalit v jízdě na trialové motorce, která je základem všeho motorkaření. Náš instruktor Martin Matějíček, mistr republiky v trialu, vám bude tím nejlepším učitelem. Přes zimu, či v nepříznivém počasí je mozné využít i jeho domovského tréninkového zastřešeného centra v Dolní čermné.

Chci vědět víc/rezervace termínu…

Enduro výlet

Pětihodinový výlet za krásami naší přírody. Součástí je oběd a drobné občerstvení. Délka trasy cca 65km. Maximálně čtyři účastníky doprovází tři instruktoři. Skupiny rozděleny dle výkonnosti jezdců.

Chci vědět víc/rezervace termínu…

About Brooklyn

PŘIJĎTE SE PROJET!

Budeme rádi, když nás kontaktujete pro více informací.
Jsme Vám kdykoliv k dispozici.