Exkluzivní autoškola na motocyklech KTM

Exkluzivní autoškola

Nejde jen o papíry, naučímě tě opravdu jezdit!

Přijďte si k nám udělat autoškolu a zábavnou formou získat řidičák na motorku! Můžete vyzkoušet až 25 motocyklů KTM a GAS GAS!

O čem je naše autoškola?

Výuku přizpůsobujeme individuálně každému žákovi. Nikoho do ničeho nenutíme. Jedině v naší autoškole si vyzkoušíte jízdu na trialové motorce, na motardové dráze a v terénu. Díky tomu si osvojíte vícero jezdeckých technik a stanete se bezpečnějším jezdcem.

Základy jízdy v terénu

Začínáme v terénu. Naučíme tě ovládat motocykl v nízkých rychlostech, ziskáš cit pro ovládání spojky, dávkování plynu a brzd. V neposlední řadě získáš cit pro rovnováhu. Vyzkousíš si i krizové situace. Po získání základních dovedností si je každý může zdokonalit v jízdě na trialových speciálech GAS GAS a to pod vedením mistra republiky Martina Matějíčka.

Jízda na motárdové dráze

Po zvládnutí základních dovedností se přesouváme na motardový okruh ve Vysokém Mýtě. Získáš cit pro jízdu na asfaltu, naučíš se správnou jezdeckou pozici, správně brzdit a kam směřovat svůj pohled. Projíždět zatáčky se naučíš na nových motocyklech KTM.

Jízda v běžném provozu

Nehodíme tě do vody mezi žraloky, dokud nebudeš umět plavat. Teprve potom, co budeš mít zvládnuté jezdecké techniky a budeš se cítit připraven, přecházíme na výuku v provozu. Každému garantujume, že jej naučíme jezdit. Za hodiny navíc se nepřiplácí.

"Naši absolventi mají svůj motocykl absolutně pod kontrolou. Je rozdíl mít řidičské oprávnění a umět opravdu jezdit"

Kvalita výuky je pro nás určující

U nás se jízdy nezkracují, ale každý se chce bavit co nejdéle, proto vám zaručujeme minimálně 20 hodin jízdy na strojích KTM. Garantujeme, že každého naučíme jezdit, a proto se u nás za další hodiny nepřiplácí. Jezdíme na uzavřených tratích, proto si můžete vyzkoušet jakýkoliv motocykl bez ohledu na skupinu řidičského oprávnění.

Váš termín

V poznámce objednávky uveďte Vaše preferované datum začátku výuky. Po přijetí objednávky Vás budeme neprodleně kontaktovat ohledně časového plánu výuky.

Exkluzivní autoškola

19, 900 

Individuální termíny

Rádi se vám časově přizpůsobíme a zajistíme vám ubytování (dojíždí k nám žáci z celé republiky). Vyplňte prosím formulář níže, uveďte preferovaný termín a my se vám budeme individuálně věnovat.

Co tě čeká

  • Řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A
  • Nejméně dvacet vyučovacích hodin (standardních je 13)
  • Další hodiny zdarma
  • Jízda na terénní motorce
  • Jízda na motardové dráze
  • 25 motocyklů KTM
main hero

Fotogalerie z výuky

PŘIJĎTE SE PROJET!

Budeme rádi, když nás kontaktujete pro více informací.
Jsme Vám kdykoliv k dispozici.