Zážitkový BMW trénink v terénu 29.6.2020 okolí Svitav

Program celodenní zábavy v terénu bude následující. Mezi 8:30 a 9:00 dorazíte na danou trať a zaregistrujete se. V 9:00 si vysvětlíme základní postoj při jízdě v terénu a následně celé dopoledne budeme nacvičovat spráný pohled, rovnováhu, uvolněnost a další prvky ovládání motorky v terénu. Kolem poledne si zajedeme na oběd, který je součástí ceny. Odpoledne bude následovat nácvik dovedností v brzdění na nezpevněném povrchu, budeme se učit techniku výjezdů a sjezdů, nouzového zastavení v kopci a další zajímavá cvičení. Následovat budou volné jízdy a možnost zúčastnit se dovednostní soutěže v ovládní motocyklu při nízké rychlosti. V 17:00 bude slavnostní zakončení akce. 

Ženám nabízíme možnost přihlásit se do kurzu pro ženy vedené ženami. V případě volby této varianty prosíme o napsání této skutečnosti do poznámky. 

Cena je 4:500 Kč v případě účasti na vlastním motocyklu a 6.800 Kč pokud si budete chtít půjčit motocykl od nás. K dispozici budete mít R 1250 GS, F 850 GS, F 750 GS, G 310 GS. Pokud je vám volba motocyklu jedno, tak stačí zaškrtnou v objednávce zapůjčení motocyklu. Pokud preferujete určitý typ, tak jej můžete napsat do poznámky. Pokud vyžadujete určitý typ, tak si před objednání ověřte, že je daný model k dispozici. 

Jezdit budeme na tratích v okolí Svitav, konkrétně na krásné trati v Mohelnici a v Šiklově mlýně (volba trati bude známa nejpozději měsíc před konáním akce), ale budeme jezdit i na tratích po celé republice, konkrétně v Přelouči, v okolí Prahy (areál Třebíz), v Brně (Vranovský žleb), v Ostravě a v Českých Budějovicích (Jinín). 

 

4 500
Web používá cookies více informací.