Zážitkový BMW trénink na okruhu

Program celodenní zábavy je následující. Mezi 9:00 a 9:30 dorazíte na okruh ve Vysokém Mýtě a zaregistrujete se. V případě zájmu online komunikace, kterou vřele doporučujeme a která bude zajištěna pomocí špičkových interkomů Interphone, vám budou zdarma zabudovány do vaši helmy sluchátka a iterkom, které následně můžete využívat při komunikaci s instruktory na jednotlivých stanovištích. Kdo bude mít hotovo, tak se může vydat na okruh na volné jízdy, které budou trvat do 10:00. Dle jízdních dovedností předvedených na volných jízdách budete rozřazeni do skupin tak, aby v každé skupině byli lidé obdobných jezdeckých dovedností. Ve skupině budou maximálně čtyři jezdci.

Od 10:00 do 11:30 bude následovat teoretická část v učebně a od 11:30 do 12:45 bude oběd formou bufetu, který je v ceně. V průběhu celé pauzy na oběd je možné využít okruh pro volné jízdy. 

Od 12:45 proběhne rozdělení do skupin a vysvětlení jednotlivých stanovišť a od 13:00 začne odpolední praktická výuka na čtyřech stanovištích. Na jednom stanovišti budeme nacvičovat  dovednosti související s pomalou jízdou (pomalý slalom, osmička, jízda pomalosti, otočku na co nejmenším poloměru). Na druhém stanovišti budeme nacvičovat úkony v rychlejší jízdě (cca 50 km/hod) a budeme zkoušet úhybný manévr, krizové brzdění, rychlý slalom. Na třetím stanovišti budeme zkoušet zdokonalit své jezdecké umění a zároveň se pobavit na trialových motocyklech včetně elektrických. Poslední stanoviště, které absolvujeme vícekrát jízda po okruhu s instruktorem. Na každém stanovišti budete 25 minut a potom bude následovat pětiminutová pauza. Kdokoliv si může výuku na daném stanovišti zkrátit, informovat o této skutečnosti svého instruktora a udělat si přestávku delší. 

Po vystřídání všech stanovišť budou následovat volné jízdy po okruhu, které budou do 17:30. Může rovněž využít instruktorů ke konzultaci. V této době bude pro vás rovněž uspořádána dobrovolná zábavná soutěž v ovládání motocyklu. Těšíme se na vás. 

Uvedená cena 5.500 Kč je v případě účasti na vlastním motocyklu. Pokud budete chtít si motocykl půjčit od nás, tak bude částka vyšší o 2.300 Kč. Dejte nám do poznámky vědět, který motocykl preferujete. 

Web používá cookies více informací.