O PROJEKTU PŘIJĎTE SE PROJET

Jsme parta kamarádů, kteří se baví svojí prací. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost a nadšení z jízdy na motorce. Naučte se u nás jezdit či zlepšit své dovednosti na motorce v terénu i na silnici! 


EXKLUZIVNÍ AUTOŠKOLA

Získejte řidičské oprávnění a projeďte se na 20 nových strojích BMW, závodních endurech TM a trialových speciálech GAS GAS. Součástí výuky je jízda na závodní motardové trati ve Vysokém Mýtě. U nás se při získávání řidičského oprávnění královsky pobavíte a hlavně se naučíte opravdu jezdit.

VÍCE


ENDUROŠKOLA/MOTOŠKOLA/TRIAL

Jsi silničář a chceš zdokonalit své jezdecké umění jízdou v terénu? Chceš postunou své jezdecké umění na silničním okruhu? Jezdíš na mastodontu a chceš posunout své limity jízdou na ostrém enduru? Jsi jezdec extrémního endura a chceš si vyzkoušet trial s mistrem republiky?

VÍCE


EXPEDICE UKRAJINA A ŠPANĚLSKO

Pojeďte se s námi v zimě ohřát do Španělska v létě zchladit na Ukrajinu. Trasa je vždy přizpůsobena vašim schopnostem, a proto si ji užije naprosto každý.

VÍCE

BMW
PŮJČOVNA BMW a TM

Pokud máte vrozený odpor k učení, tak si můžete naše stroje půjčit v naší přítomnosti v terénu nebo na závodní motardové dráze.

PŘIPRAVUJEME

"JÍZDA NA MOTORCE MUSÍ BAVIT. AŤ JSI ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK, NEBO ZKUŠENÝ BOREC, NABÍDNEME TI PROGRAM NA MÍRU." 

David Carda - hlavní instruktor Přijďte se projet

MOTOŠKOLA

 

Na úžasných strojích se budete nejenom bavit, ale neuvěřitelně moc se toho naučíte. Každý je jedinečný, proto nabízíme možnost individuální výuky, kdy se instruktor bude věnovat pouze vám. Ostatní zase rádi využijí možnost tréninku ve větší skupině, která nabízí mnohdy více zábavy. Přijít se projet, pobavit se a zábavnou formou zdokonalit své jezdecké umění tak může začátečník i profesionál. Veškeré chrániče, boty a helmu vám rádi zdarma zapůjčíme.

Nejdůležitější je radost z jízdy. 

Výuka jízdy v terénu

Pro majitele velkých endur, ale i pro silniční jezdce, kteří se chtějí posunout v dovednosti ovládání motocyklu aneb co se v terénu naučíš, na silnici jako když najdeš. 

VYBRAT TERMÍN

Výuka jízdy na silnici

Nejlepší způsob, jak se naučit ovládat motocykl na asfaltu je na závodní dráze. Pro milovníky asfaltu máme připravenou třešničku na dortu v podobě jízdy na závodní motardové trati ve Vysokém Mýtě.

VYBRAT TERMÍN

Trial

Nejen jezdci ostrých endrur se mohou u nás zdokonalit v jízdě na trialové motorce, která je základem všeho motorkaření. Náš instruktor Martin Matějíček, mistr republiky v trialu, vám bude tím nejlepším učitelem.

VYBRAT TERMÍN

Týdenní kemp

Pokud si chcete šest dní zajezdit v terénu, na závodní motardové dráze, vyzkoušet si pomalý i rychlý slalom, krizové brzděni a úhybný manévr, tak si užijte náš týdenní kurz. Připraven je i večerní program :-)

DALŠÍ INFORMACE

Enduro výlet

Pětihodinový výlet za krásami naší přírody. Součástí je oběd a drobné občerstvení. Délka trasy cca 65km. Maximálně čtyři účastníky doprovází tři instruktoři. Skupiny rozděleny dle výkonnosti jezdců.

PŘIPRAVUJEME

Celodenní BMW trénink

Zažijte offroad motoškolu podle standardů BMW motorrad instructor academy. Zábavnou formou se naučíte jak ovládat velké enduro mnohem pohodlněji a s nesrovnatelně menší námahou. Trénink je určený jak pro začátečníky tak pro pokročilé jezdce. Je možné si rovněž motocykl zapůjčit. 

VYBRAT TERMÍN

Čím víc se bavíš, tím víc se naučíš. 

NÁŠ TÝM

Bez zkušeností to nepůjde. Dobrý učitel má nejenom vědomosti, ale umí je i předat.

 

David Carda

HLAVNÍ INSTRUKTOR MOTOŠKOLY
absolvent BMW Motorrad instructor academy

Anna Janková

HLAVNÍ INSTRUKTOR MOTOŠKOLY PRO ŽENY
fotografka, nehasnoucí slunce motoškoly

Martin Matějíček

INSTRUKTOR
několikanásobný mistr republiky v trialu a hlavně perfektní a vtipný učitel

Libor Simon

INSTRUKTOR A MECHANIK
skvělý jezdec velkých endur, který vám rád pomůže s technikou jízdy na motorce i s technikou motocyklu samotného, expert na výuku žen

Martin Mašík

INSTRUKTOR A MECHANIK
motokrosový závodník, který umí to co na lehké motorce i na velkém enduru a rád se o své zkušenosti podělí

Zdeněk Haniš

INSTRUKTOR
jehož rétorické umění oceníte nejen při výuce samotné, ale i při komunikaci před kurzem

Jaroslav Vydlák

INSTRUKTOR
největší kliďas motoškoly, kterého pokud dokážete rozčílit, tak dostanete bonus :-D

Maja Kučerová

INSTRUKTORKA A DOKTORKA
která vám na silnici i v terénu ukáže jak správně ovládat nejen velké enduro

Matoušek

NEJMLADŠÍ ČLEN TÝMU
který dokáže nejen dětem vše názorně předvést

SPOJ SE S NÁMI

Prožívej s námi dechberoucí výlety na Ukrajinu, svoje první krůčky na endurové motorce na offroadové dráze, nebo momentky z výuky.

REFERENCE

Vaše zpětná vazba je pro nás velice důležitá a je naším motorem k poskytování ještě lepších služeb. Co si o Motoškole Přijďte se projet myslíte vy?

 


Alexandra Buldrová
Okruh ve Vysokém Mýtě

Akorát se vracíme z okruhu ve Vysokém Mýtě. Manžel je nadšený, skvěle si to užil a určitě jsme nebyli naposledy. Strašně fajn lidi, je vidět, že to dělají rádi a baví je to. Komunikace už při objednávce skvělá, zrovna tak na místě. Motorky v super stavu, žádné olítané krámy, na které by se člověk bál sednout. Děkujem!


Karel Melichar
Ukrajina

Byl to jeden z našich nejúžasnějších zážitků v živote. Děkujeme za krásné chvíle strávené v nádherné přírodě. Velké díky všem instruktorům, Davidovi Cardovi, Anně za neskutečné fotky a hostitelům Leonidovi a jeho pani.Všem nejen motorkářům mohu jen doporučit. Nezapomenutelné…


Erik Borovička
Offroadová dráha Svitavy

Děkuji celému mototýmu “Motoškoly přijďte se projet” za super strávený den a bezchybný servis. Ráno jsem si říkal, při pohledu na vyježděné stopy téměř kolmých stěn lomu, kdo to asi tak může vyjet? O to více jsem byl odpoledne překvapen, že i já, ačkoliv s obavami jsem tu stěnu vyjel i sjel. Proto doporučuji všem, kteří ještě váhají, ať překonají strach a stud a pod vedením instruktorů uvedené motoškoly posunou své hranice o hodně velký kus dopředu. Ještě jednou děkuji celému týmu za cenné rady a trpělivost, za sebe a za všechny kteří využili a do budoucna budou využívat jeho služeb.

Web používá cookies více informací.