Výuka terénní jízdy

Vyzkoušejte si jízdu v terénu a nechte se pohltit zážitky, které na našich kurzech prožijete. Ať už jste úplní offroadový nováčci, nebo hledáte cestu ke zdokonalení svých jezdeckých dovedností, výuka jízdy v terénu se přizpůsobí přímo pro vás.

Průběh kurzu

Výuka jízdy v terénu pro silničáře

Trénujte jako jezdci GP, tedy v terénu. Platí zde stejné principy jako při jízdě na silnici, každý získá spoustu citu pro ovládání spojky, plynu a brzd a naučí se citu pro rovnováhu. Při nepoměrně nižším riziku dokážete získat zkušenosti pro krizové situace. V neposlední řadě je jízda v terénu neskutečnou zábavou.

Trénink pro cestovní endura

Jezdci velkých endur (cendur) mají možnost u nás natrénovat správnou techniku na ostrém enduru (řadě EXC) nebo na modelech Freeride, kde nemusí mít obavu z velké hmotnosti stroje. Po natrénování správné techniky ji mohou vyzkoušet např. na modulu 690 Enduro R a nakonec na modelech Adventure či Super Adventure

Extrémní enduro

Rádi každému pomůžeme ve zdokonalení v ovládání lehkého endura, ať již se bude jednat o výcvik základního ovládání motocyklu, případně pokročilejší techniky a zdolávání extrémních překážek. Pro tyto nácviky budete moct využít i naše trialové speciály.

Kde kurz probíhá?

Výuka probíhá v prostředí pískovny nedaleko města Svitavy. V uzavřeném areálu jsou pro vás připraveny různé trasy podle úrovně vaších jezdeckých schopností. Nemusíte se bát, že by pro vás byl kurz příliš náročný, nebo naopak jednoduchý.

Co potřebuji se sebou?

Nepotřebujete se sebou vůbec nic. Můžete přijet ve vlastním vybavení, nebo vám vypůjčíme naše vlastní. Oblečeme vás od hlavy až k patě, od bot, chráničů, helmy, brýlí a motokrosového dresu.

28a

Termíny 2018

Výuka terenní jízdy

3, 990 

Výběr úrovně kurzu je pouze orientační a na místě kurz přizpůsobíme vždy vašim konkrétním potřebám.

Zvolit si můžete tří nebo šetihodonový výukový blok.

Zrušit výběr

Fotogalerie

PŘIJĎTE SE PROJET!

Budeme rádi, když nás kontaktujete pro více informací.
Jsme Vám kdykoliv k dispozici.