Ukrajinská rally pro cendura

Od 23.5. do 27.5.2019 pořádáme pro všechny majitele cendur (mastodontů) hobby závod. Kdo chce, tak si může pořádně zazávodit, ostatní jistě využijí možnosti projet se v krásné přírodě.

Akce se koná od 23.5. do 27.5.2019, kdy 23. ve večerních hodinách očekáváme příjezd účastníků, kteří poprvé okusí na vlastník kůži při večeři pohostinnost Leonida a Natálky ve známém motorkářském penzionu U Lva.V pátek dopoledne bude projížďka obou tratí a odpoledne bude kvalifikace, která bude sloužit zejména k tomu, aby v sobotním a nedělním závodě mohli v předních pozicích startovat ti, kteří si budou chtít zazávodit a budou chtít náležitě tahat za plyn, a ze zadních pozic mohli odstartovat kochači a ti, kteří se chtějí hlavně podívat po krásné krajině a o umístění jim nejde.

V sobotu a v neděli bude vždy dopoledne start do technické části trati a odpoledne bude následovat start rychlejší pasáže. Obě trati bude zajišťovat cca 10 instruktorů motoškoly, takže na všech složitějších částech rádi pomohou. Oba závody se budou startovat zhruba v minutových rozestupech podle výsledků kvalifikace. Každý si může vybrat, zda nastoupí do obou závodů nebo pouze do jednoho. Svoji volbu postačí říct v pátek odpoledne, kdy si každý bude moct projet obě tyto části.

V neděli večer budou vyhlášeny výsledky a předány hodnotné ceny pro vítěze. Výsledky v dílčích dnech a jednotlivých soutěžích (technická a rychlejší varianta) budou sloužit pouze k určení celkového pořadí a nebudou zvlášť oceňovány.Z popisu je zřejmé, že se nejedná o navigační rally, ale trať bude vyznačena a známa, neboť před závodem si ji každý projede (viz. pátek dopoledne).Závod je určen pro všechny motorky nad 600 ccm. Motorky o menším objemu se mohou zúčastnit, ale nebudou klasifikovány.Cena při přihlášení do konce února je 8.000 Kč, při přihlášení od 1.3. do 30.4. je cena 10.300 Kč a od 1.5. je cena 12.500 Kč. Cena zahrnuje ubytování a polopenzi od večera 23.5. do rána 27.5., startovní balíček, hodnotné ceny, zajištění akce teamem cca 10 instruktorů, po celou dobu akce bude přítomen zdravotník,  mechanik, a  v případě větších problémů bude každý moct využít svozu motocyklu Zilem.V případě zájmu je možné zajistit převoz osoby a motocyklu z Lanškrouna do místa konání a zpět za cenu 3.500 Kč.Těšíme se na vás při nezapomenutelném zážitku, který budete chtít každý opakovat 🙂

Firemní akce, Teambuilding

Připravíme pro vaši firmu akci, na kterou se bude dlouho vzpomínat a netrpělivě čekat na její opakování. Rádi vás uvítáme na naší enduro trati ve Svitavách nebo motardové trati ve Vysokém Mýtě, ale můžeme za vámi i kamkoliv přijet.

Volba tratě je na vás. Vyberte si z námi nabízených tratí, nebo přijedeme my za vámi na vámi určené místo. Zajistíme vám kompletní program včetně občerstvení. Rádi vám zprostředkujeme i ubytování a na akci přivezeme účastníky autobusem či mikrobusy, aby hned po dojetí mohly následovat oslavy a případný večerní program

Protože máme zkušenosti i s výukou neřidičů, tak si u nás jízdu užije opravdu každý. Máme i čtyři dětské motocykly, a proto může být firemní akce i pro rodiny s dětmi samozřejmostí je rozdělení do více skupin, aby si jízdu užil ostřílený profesionál, tak i naprostý začátečník. Elektrický KTM Freeride E-XC zvládne opravdu každý a hlavně každému vykouzlí obrovský rohlík ve tváři.

Máme třicet kompletních setů chráničů, takže i pokud vaši zaměstnanci na motorce nejezdí a nemají své vybavení, není to žádný problém. Možnost pořádání i vícedenních akcí i v jiných lokalitách včetně enduro ráje Ukrajiny

Rodinné akce

Rádi vám zpestříme vaši rodinnou akci, zajistíme neopakovatelný zážitek např. z loučení se svobodou či narozeninové akce. Uspořádáme vám uzavřenou akci jenom pro vámi pozvané. Můžete přijet za námi, případně za vámi rádi přijedeme my a přivezeme vám nefalšovanou radost.

Kopernice - víkendová akce ve slovenském enduro ráji

31.8. – 2.9. 2018

Akce se koná ve známém enduro parku Kremnica, v krásné přírodě, kde budete moct vyzkoušet 12 motocyklů KTM. Program je pro celou rodinu i s dětmi. Malé děti rádi pohlídáme, abyste si mohli užít dosyta tři hodiny čistého času na dráze, větší děti se mohou projet na dětských motocyklech KTM SX 50, GAS GAS TXT 50 boy a dvou elektrických dětských motocyklech GAS GAS E 10 a T12. Pod vedením zkušených instruktorů se může svést i vaše drahá polovička. Například elektrickou KTM Freeride E-XC zvládne a užije si opravdu každý. Případně se drahé polovičky mohou podívat po krásném okolí, ať již je zajímá příroda nebo památky.

Dráha je vždy připravena tak, aby ji zvládl a pobavil se naprosto každý. Každou překážku bude možné objet, takže si každý bude moct zvolit, zda na daném stroji a v daném fyzickém stavu vyzkouší krásu konkrétní překážky nebo zvolí jednodušší cestu. Neplatí se žádná kauce ani případné poškození motocyklů, každý si tak může beze strachu vychutnat jízdu na těchto úžasných strojích.

Na místě jsme vždy od pátečního večera do nedělního odpoledne. Vy si můžete vybrat kdy na místo dorazíte a do kdy zůstanete. Součástí ceny je i pití a grilované pochoutky po celý víkend. Samozřejmostí je zajištění fotodokumentace, abyste měli památku na celý život.

 

 

Základní cena: 9800,- Kč

Den otevřených dveří v terénu

20. 10. 2018

Akce se koná v pískovně nedaleko Svitav, kde budete moct vyzkoušet 12 motocyklů KTM. Program je pro celou rodinu i s dětmi. Malé děti rádi pohlídáme, abyste si mohli užít dosyta tři hodiny čistého času na dráze, větší děti se mohou projet na dětských motocyklech KTM SX 50, GAS GAS TXT 50 boy a dvou elektrických dětských motocyklech GAS GAS E 10 a T12. Pod vedením zkušených instruktorů se může svést i vaše drahá polovička. Například elektrickou KTM Freeride E-XC zvládne a užije si opravdu každý.

K dispozici jsou připraveny tři tratě, každá s jinou obtížností, aby ji zvládl a pobavil se naprosto každý. Neplatí se žádná kauce ani případné poškození motocyklů, každý si tak může beze strachu vychutnat jízdu na těchto úžasných strojích.

Základní cena: 7700,- Kč

Den otevřených dveří na okruhu ve Vysokém Mýtě

22. 8. 2018

Přijďte se projet se na 8 motocyklech po dobu dvou hodin čistého času, na každém motocyklu 15 minut. Výběr možný z KTM Super Duke 1290 GT, Super Adventure 1290 R, Adventure 1090 R, 990 Adventure R, Duke 790, Duke 690 R, Enduro 690 R, EXC 500, Duke 390, RS 125

Základní cena: 7700,- Kč

Kontaktujte nás

main hero

PŘIJĎTE SE PROJET!

Budeme rádi, když nás kontaktujete pro více informací.
Jsme Vám kdykoliv k dispozici.