UKRAJINSKÁ RALLY PRO MASTODONTY

 

Od 17.9. do 20.9.2020 pořádáme pro všechny majitele cendur (mastodontů) krásnou projížďku po ukrajinské přírodě. Zúčastnit se může opravdu každdý, akce je připravena i pro toho, kdo v terénu nemá ještě žádné zkušenosti, ale jízda v terénu jej láká. Pro ty, kteří rádi soutěží, budou připraveny dvě trasy závodu. Pro koho tyto trasy budou moc těžké, tak se o ně naši instruktoři rovněž postarají. Důležité je si jízdu užít, proto vítězem bude každý, kdo se zúčastní. Na nejrychlejší však budou čekat hodnotné ceny. Odměnu v podobě úžasných scenérií a nezapomenutelných cest si vybere každý.

Ve čtvrtek ve večerních hodinách očekáváme příjezd účastníků, kteří poprvé okusí na vlastní kůži při večeři pohostinnost Leonida a Natálky ve známém motorkářském penzionu U Lva (https://www.motorkari.cz/cestovani/?act=poi&did=2804). Pro "závodníky" jsou připraveny dvě tratě s pracovním názvem „technická část“ a „rychlejší část“. Obě části jsou připraveny tak, aby je v jejich základní podobě odjel prakticky každý se základními zkušenostmi v terénu. V každé části pro vás budou připraveny tři bonusové úseky různých obtížností, aby to pro některé z vás nebylo příliš jednoduché. 

V pátek dopoledne a odpoledne bude projížďka obou tratí. Každý si tak může vybrat, zda pojede obě části a případně které bonusové úseky. Podle počtu bonusových úseků a změřeném času v jednom z bonusových úseků bude stanoveno pořadí závodníků, aby vepředu jeli ti, kteří budou chtít náležitě tahat za plyn, a ze zadních pozic mohli odstartovat kochači a ti, kteří se chtějí hlavně podívat po krásné krajině a o umístění jim nejde. V sobotu a v neděli bude vždy dopoledne start do technické části trati a odpoledne bude následovat start rychlejší pasáže. Obě trati bude zajišťovat instruktoři motoškoly, takže na všech složitějších částech rádi pomohou. Oba závody se budou startovat zhruba v minutových rozestupech. Každý si může vybrat, zda nastoupí do obou závodů nebo pouze do jednoho. Svoji volbu postačí říct v pátek odpoledne, kdy si každý bude moct projet obě tyto části. V neděli večer budou vyhlášeny výsledky a předány hodnotné ceny pro vítěze. Výsledky v dílčích dnech a jednotlivých soutěžích (technická a rychlejší varianta) budou sloužit pouze k určení celkového pořadí a nebudou zvlášť oceňovány. Pro koho budou trasy moc obtížné, tak máme pro něj připravenu nezávodní variantu, kterou zvládnu a užije si naprosto každý. Krásné scenérie tak neminou nikoho. 

VYBRAT TERMÍN

 

Z popisu je zřejmé, že se nejedná o navigační rally, ale trať bude vyznačena a známa, neboť před závodem si ji každý projede (viz. páteční program). Závod je určen pro všechny motorky nad 600 ccm. Motorky o menším objemu se mohou zúčastnit, ale nebudou klasifikovány.

Cena při přihlášení do konce června je 8.000 Kč, při přihlášení od 1.7. do 31.8. 10.300 kč a od 1.9. 12.500 Kč. Cena zahrnuje startovní balíček, hodnotné ceny, zajištění akce teamem cca 10 instruktorů, po celou dobu akce bude přítomen doktor, mechanik a v případě větších problémů bude každý moct využít svozu motocyklu Zilem.

V případě zájmu je možné zajistit převoz osoby a motocyklu ze Svitav do místa konání a zpět za cenu 3.500 Kč.Těšíme se na vás při nezapomenutelném zážitku, který budete chtít každý rok opakovat :-)

 

Web používá cookies více informací.