UKRAJINSKÁ RALLY PRO MASTODONTY

 

Od 23.5. do 27.5.2019 a od 26.9. do 30.9.2019 pořádáme pro všechny majitele cendur (mastodontů) hobby závod v krásném prostředí ukrajinských hor. Důležité je si jízdu užít, proto vítězem bude každý. Na nejrychlejší však budou čekat hodnotné ceny. Odměnu v podobě úžasných scenérií a nezapomenutelných cest si vybere každý.

Ve čtvrtek ve večerních hodinách očekáváme příjezd účastníků, kteří poprvé okusí na vlastní kůži při večeři pohostinnost Leonida a Natálky ve známém motorkářském penzionu U Lva (https://www.motorkari.cz/cestovani/?act=poi&did=2804). Připraveny pro vás budou dvě tratě s pracovním názvem „technická část“ a „rychlejší část“. Obě části jsou připraveny tak, aby je v jejich základní podobě odjel prakticky každý se základními zkušenostmi v terénu. V každé části pro vás budou připraveny tři bonusové úseky různých obtížností, aby to pro některé z vás nebylo příliš jednoduché.

V pátek dopoledne a odpoledne bude projížďka obou tratí. Každý si tak může vybrat, zda pojede obě části a případně které bonusové úseky. Podle počtu bonusových úseků a změřeném času v jednom z bonusových úseků bude stanoveno pořadí závodníků, aby vepředu jeli ti, kteří budou chtít náležitě tahat za plyn, a ze zadních pozic mohli odstartovat kochači a ti, kteří se chtějí hlavně podívat po krásné krajině a o umístění jim nejde. V sobotu a v neděli bude vždy dopoledne start do technické části trati a odpoledne bude následovat start rychlejší pasáže. Obě trati bude zajišťovat cca 10 instruktorů motoškoly, takže na všech složitějších částech rádi pomohou. Oba závody se budou startovat zhruba v minutových rozestupech. Každý si může vybrat, zda nastoupí do obou závodů nebo pouze do jednoho. Svoji volbu postačí říct v pátek odpoledne, kdy si každý bude moct projet obě tyto části. V neděli večer budou vyhlášeny výsledky a předány hodnotné ceny pro vítěze. Výsledky v dílčích dnech a jednotlivých soutěžích (technická a rychlejší varianta) budou sloužit pouze k určení celkového pořadí a nebudou zvlášť oceňovány.

VYBRAT TERMÍN

 

Z popisu je zřejmé, že se nejedná o navigační rally, ale trať bude vyznačena a známa, neboť před závodem si ji každý projede (viz. páteční program). Závod je určen pro všechny motorky nad 600 ccm. Motorky o menším objemu se mohou zúčastnit, ale nebudou klasifikovány.

Cena při přihlášení do konce února (června v případě podzimní verze) je 8.000 Kč, při přihlášení od 1.3. do 30.4. (1.7. do 31.8) 10.300 kč a od 1.5. (1.9.) je cena 12.500 Kč. Cena zahrnuje ubytování a polopenzi od čtvrtečního večera do pondělního rána, startovní balíček, hodnotné ceny, zajištění akce teamem cca 10 instruktorů, po celou dobu akce bude přítomen doktor, mechanik a v případě větších problémů bude každý moct využít svozu motocyklu Zilem.

V případě zájmu je možné zajistit převoz osoby a motocyklu z Lanškrouna do místa konání a zpět za cenu 3.500 Kč.Těšíme se na vás při nezapomenutelném zážitku, který budete chtít každý rok opakovat :-)

 

Web používá cookies více informací.