Enduro - Motard - Trial

Výuka v terénu

About Brooklyn

Motoškola

Všechny nabízené kurzy jsou vedeny zkušenými instruktory. Výuka je individuální, používáme intercomy ke komunikaci se žáky a poskytnutí okamžité zpětné vazby. Na základě vaších požadavků vám připravíme kurz na míru.

Co vás čeká?

  • Zkušení instruktoří
  • Individuální výuka
  • Přizpůsobení výuky účastníkovi
  • Okamžitá zpětná vazba přes intercom
  • Možnost zapůjčení vybavení
  • Žádná kauce, žádná platba za poškození motocyklu
  • Žádná kauce, žádná platba za poškození motocyklu

“Člověk se nejvíce naučí, pokud se baví.”

Na úžasných strojích se budete nejenom bavit, ale neuvěřitelně moc se toho naučíte. Ke každému z Vás přistupujeme individuálně, proto se instruktor věnuje vždy výhradně jednomu účastníkovi. Svézt se tak může opravdu každý, začátečník i profesionál. Riziko poškození motocyklu bereme na sebe. Pokud se nebojíte spadnout, jedete mnohem uvolněněji, více se naučíte a užijete si jízdu. Veškeré vybavení vám rádi zdarma zapůjčíme (boty, veškeré chrániče, helmu, rukavice, dres).

Nabízené kurzy

Výuka jízdy v terénu

Co se v terénu naučíš, na silnici jako když najdeš. Jde o nejvíce přínosný kurz. Při nízkých rychlostech platí stejné principy jako při těch vysokých, např. na asfaltu. Vyzkoušejte, jaké neopakovatelné zážitky můžete v terénu zažít a jak se může pobavit ten, kdo do terénu ještě nikdy nezavítal.

Chci vědet víc…

Motardová trať

Nejlepší způsob, jak se naučit ovládat motocykl na asfaltu je na závodní dráze. Pro milovníky asfaltu máme připravenou třešničku na dortu v podobě jízdy na závodní motardové trati ve Vysokém Mýtě. Instruktor jede před vámi a ukazuje vám správnou stopu, nebo jede za vámi a zprostředkovává zpětnou vazbu z vaší jízdy.

Chci vědět víc…

Trial

Nejen jezdci ostrých endru se mohou u nás zdokonalit v jízdě na trialové motorce, která je základem všeho motorkaření. Náš instruktor Martin Matějíček, mistr republiky v trialu, vám bude tím nejlepším učitelem. Přes zimu, či v nepříznivém počasí je mozné využít i jeho domovského tréninkového zastřešeného centra v Dolní čermné.

Chci vědět víc…

Enduro výlet

Pětihodinový výlet za krásami naší přírody. Součástí je oběd a drobné občerstvení. Délka trasy cca 65km. Maximálně čtyři účastníky doprovází tři instruktoři. Skupiny rozděleny dle výkonnosti jezdců.

About Brooklyn

PŘIJĎTE SE PROJET!

Budeme rádi, když nás kontaktujete pro více informací.
Jsme Vám kdykoliv k dispozici.