MOTOŠKOLA

  • Výuka je vždy individuální – instruktor se bude věnovat pouze vám. 
  • Okamžitá zpětná vazba je zajištěna pomocí interkomu. 
  • Součástí ceny u všech kurzů je i zapůjčení motocyklu a vybavení. 
  • Neplatí se žádná kauce ani případné poškození motocyklu. 

Na úžasných strojích se budete nejenom bavit, ale neuvěřitelně moc se toho naučíte. Ke každému z vás přistupujeme individuálně, proto se instruktor věnuje vždy výhradně jednomu účastníkovi. Svézt se tak může opravdu každý, začátečník i profesionál. Riziko poškození motocyklu bereme na sebe. Pokud se nebojíte spadnout, jedete mnohem uvolněněji, více se naučíte a užijete si jízdu. Veškeré chrániče, boty a helmu vám rádi zdarma zapůjčíme.

"Je samozřejmostí, že motocyklů vyzkoušíte více."

Výuka jízdy v terénu

Co se v terénu naučíš, na silnici jako když najdeš. Jde o nejvíce přínosný kurz. Při nízkých rychlostech platí stejné principy jako při těch vysokých, např. na asfaltu. Vyzkoušejte, jaké neopakovatelné zážitky můžete v terénu zažít a jak se může pobavit ten, kdo do terénu ještě nikdy nezavítal.

VYBRAT TERMÍN

Výuka jízdy na silnici

Nejlepší způsob, jak se naučit ovládat motocykl na asfaltu je na závodní dráze. Pro milovníky asfaltu máme připravenou třešničku na dortu v podobě jízdy na závodní motardové trati ve Vysokém Mýtě.

VYBRAT TERMÍN

Trial

Nejen jezdci ostrých endrur se mohou u nás zdokonalit v jízdě na trialové motorce, která je základem všeho motorkaření. Náš instruktor Martin Matějíček, mistr republiky v trialu, vám bude tím nejlepším učitelem.

VYBRAT TERMÍN

Týdenní kemp

Pokud si chcete šest dní zajezdit v terénu, na závodní motardové dráze, vyzkoušet si pomalý i rychlý slalom, krizové brzděni a úhybný manévr, tak si užijte náš týdenní kurz. Připraven je i večerní program :-)

VYBRAT TERMÍN

Enduro výlet

Pětihodinový výlet za krásami naší přírody. Součástí je oběd a drobné občerstvení. Délka trasy cca 65km. Maximálně čtyři účastníky doprovází tři instruktoři. Skupiny rozděleny dle výkonnosti jezdců.

PŘIPRAVUJEME

Celodenní BMW trénink

Celodenní trénink.

PŘIPRAVUJEME

Čím víc se pobavíš, tím víc se naučíš. 

Web používá cookies více informací.