MOTOŠKOLA

 

Na úžasných strojích se budete nejenom bavit, ale neuvěřitelně moc se toho naučíte. Každý je jedinečný, proto nabízíme možnost individuální výuky, kdy se instruktor bude věnovat pouze vám. Ostatní zase rádi využijí možnost tréninku ve větší skupině, která nabízí mnohdy více zábavy. Přijít se projet, pobavit se a zábavnou formou zdokonalit své jezdecké umění tak může začátečník i profesionál. Veškeré chrániče, boty a helmu vám rádi zdarma zapůjčíme.

Nejdůležitější je radost z jízdy. 

BMW trénink v terénu

Zažijte offroad motoškolu podle standardů BMW motorrad instructor academy. Zábavnou formou se naučíte jak ovládat velké enduro mnohem pohodlněji a s nesrovnatelně menší námahou. Trénink je určený jak pro začátečníky tak pro pokročilé jezdce. Je možné si rovněž motocykl zapůjčit. 

VYBRAT TERMÍN

BMW trénink na okruhu

Nejlepší způsob, jak se naučit ovládat motocykl na asfaltu je na závodní dráze. Pro milovníky asfaltu máme připravenou třešničku na dortu v podobě jízdy na závodní motardové trati ve Vysokém Mýtě.

VYBRAT TERMÍN

Individuální výuka v terénu

Pro majitele velkých endur, ale i pro silniční jezdce, kteří se chtějí posunout v dovednosti ovládání motocyklu aneb co se v terénu naučíš, na silnici jako když najdeš. 

VYBRAT TERMÍN

Trial

Nejen jezdci ostrých endrur se mohou u nás zdokonalit v jízdě na trialové motorce, která je základem všeho motorkaření. Náš instruktor Martin Matějíček, mistr republiky v trialu, vám bude tím nejlepším učitelem.

VYBRAT TERMÍN

Týdenní kemp

Pokud si chcete šest dní zajezdit v terénu, na závodní motardové dráze, vyzkoušet si pomalý i rychlý slalom, krizové brzděni a úhybný manévr, tak si užijte náš týdenní kurz. Připraven je i večerní program :-)

DALŠÍ INFORMACE

Zimní enduro příprava

Pětihodinový kurz, který se bude odehrávat na trati i mimo ní. Poznejte, že na enduro sezóna nikdy nekončí a teplo vám může být na motorce i v zimě.  Součástí je i drobné občerstvení. 

PŘIPRAVUJEME

Čím víc se bavíš, tím víc se naučíš. 

Web používá cookies více informací.