MOTOŠKOLA

 

Na úžasných strojích se budete nejenom bavit, ale neuvěřitelně moc se toho naučíte. Každý je jedinečný, proto nabízíme možnost individuální výuky, kdy se instruktor bude věnovat pouze vám. Ostatní zase rádi využijí možnost tréninku ve větší skupině, která nabízí mnohdy více zábavy. Přijít se projet, pobavit se a zábavnou formou zdokonalit své jezdecké umění tak může začátečník i profesionál. Veškeré chrániče, boty a helmu vám rádi zdarma zapůjčíme.

Nejdůležitější je radost z jízdy. 

Výuka jízdy v terénu

Pro majitele velkých endur, ale i pro silniční jezdce, kteří se chtějí posunout v dovednosti ovládání motocyklu aneb co se v terénu naučíš, na silnici jako když najdeš. 

VYBRAT TERMÍN

Výuka jízdy na silnici

Nejlepší způsob, jak se naučit ovládat motocykl na asfaltu je na závodní dráze. Pro milovníky asfaltu máme připravenou třešničku na dortu v podobě jízdy na závodní motardové trati ve Vysokém Mýtě.

VYBRAT TERMÍN

Trial

Nejen jezdci ostrých endrur se mohou u nás zdokonalit v jízdě na trialové motorce, která je základem všeho motorkaření. Náš instruktor Martin Matějíček, mistr republiky v trialu, vám bude tím nejlepším učitelem.

VYBRAT TERMÍN

Týdenní kemp

Pokud si chcete šest dní zajezdit v terénu, na závodní motardové dráze, vyzkoušet si pomalý i rychlý slalom, krizové brzděni a úhybný manévr, tak si užijte náš týdenní kurz. Připraven je i večerní program :-)

VYBRAT TERMÍN

Enduro výlet

Pětihodinový výlet za krásami naší přírody. Součástí je oběd a drobné občerstvení. Délka trasy cca 65km. Maximálně čtyři účastníky doprovází tři instruktoři. Skupiny rozděleny dle výkonnosti jezdců.

PŘIPRAVUJEME

Celodenní BMW trénink

Zažijte offroad motoškolu podle standardů BMW motorrad instructor academy. Zábavnou formou se naučíte jak ovládat velké enduro mnohem pohodlněji a s nesrovnatelně menší námahou. Trénink je určený jak pro začátečníky tak pro pokročilé jezdce. Je možné si rovněž motocykl zapůjčit. 

VYBRAT TERMÍN

Čím víc se bavíš, tím víc se naučíš. 

Web používá cookies více informací.