Vzrušující motovýlet v nedotčené ukrajinské přírodě

Výjimečné dobrodružství

Expedice

Pokud Vás lákají expedice do enduro rájů, tak s námi můžete vyrazit od jara do podzimu na Ukrajinu a od podzimu do jara do Španělska. Čeká na Vás dechberoucí zážitek v nádherné přírodě na báječných motocyklech KTM. Každý má svého instruktora, a proto se nikdo nemusí bát, že by zdržoval ostatní nebo byl zdržován. Expedici si tak užije ostřílený závodník i naprostý začátečník. Po celodenním ježdění na Vás bude čekat gurmánský zážitek. Expedice se může zůčastnit i Vaše nejezdící polovička, které zajistíme program za místními krásami, případně je možné využít elektrického Freeride E-XC, který zvládne opravdu každý. Cena je 38 tis bez DPH u Ukrajina a obsahuje odvoz z Lanškrouna, ubytování s polopenzí, zapůjčení motocyklu a motocyklového vybavení, neplatíte žádnou kauci ani případné poškození motocyklu, průvodce (instruktora) – spojení je zajištěno pomocí nejmodernějších interimů, které umí spojení až 15 lidí najednou. Španělsko je v ceně 70 tis bez DPH a obsahuje i zpáteční letenku do Madridu a navíc obsahuje i úhradu za pití.

Poznejte krásy ukrajinské nebo španělské přírody v sedlech našich motocyklů KTM!

Vyberte si vhodný motocykl z naší nabídky, v průběhu expedice můžete vyzkoušet i ostatní stroje. Zažijte nevšední zážitky v krásné, klidné přírodě na úžasných motocyklech KTM, dejte odpočinout své mysli, vyzkoušejte jízdu v terénu a posuňte nejen své jezdecké schopnosti a dovednosti, ale hlavně… bavte se!

"Trasu přizpůsobujeme tak, aby odpovídala
úrovni jezdce, který má k dispozici
instruktora po celý den."

Příjezd na místo

V sobotu ráno Vás nabereme na Vámi zvoleném místě, poté vyjíždíme mikrobusem směr Ukrajina. Večer přijedeme a ubytujeme se ve známém motorkářském penzionu U Lva a dostaneme na přivítanou vynikající večeři a samozřejmě trošku vodky.

Program dne

Po vydatné snídani se vydáme na celodenní výlet do terénu, který je přizpůsoben jezdecké úrovni účastníků. Po návratu do penzionu následuje vynikající večeře s následným volným programem. Rozebírání fotografií a videí, nebo lze využít místní saunu a kdo nemá dost dvou kol, může trénovat třeba na trialové motorce.

Individuální trasy

Expedici se třemi účastníky zajišťují vždy minimálně dva instruktoři, a proto je možné skupinu rozdělit dle jezdeckých dovedností. Letos s námi například jel i motorkář, který měl řidičský průkaz čtrnáct dní, a rovněž slečna, která v terénu dosud nikdy nejezdila. Výlety tak zvládne a užije si naprosto každý. Nikdo nikoho nezdržuje a nikomu nezavazí.

Ukrajina

Ukrajina

Po vydatné snídani se vydáme do hor, kdy vystoupáme třeba i do 1.600 m.n.m., budeme zdolávat kamenité sjezdy a výjezdy, navštívíme zapomenuté kasárny uprostřed hor, přebrodíme půl tuctu řek, nebo se budeme jen tak poflakovat po horách na dvou kolech a kochat se tou krásnou přírodou.

Španělsko

Španělsko

Po probuzení do prosluněného rána nakopnem mašiny a začnem kypřit rudou hlínu. Navštívíme rozlehlé dobytčí ohrady, vystoupáme i do 1.800 m.n.m. v pohoří Sierra de Gata, brobrázdíme úžasné nekončící šotolinové cesty ve stínu borovicových lesů a nebo vyjedeme pořádný krpál po kamenitých stezkách.

"Aktivní dovolená pro ty, co mají rádi terén"

Kolik zaplatíte a za co

Cena obsahuje:

 • dopravu na místo
 • ubytování
 • snídaně a večeře
 • zapůjčení motocyklu a jezdeckého vybavení
 • instruktory
 • neplatí se žádná kauce ani případné poškození motocyklu

Motocykly KTM k výběru

 • KTM 300 EXC
 • KTM 690 Enduro R
 • KTM 500 EXC-F
 • KTM 450 EXC-F
 • KTM 250 EXC-F
 • 2x KTM 350 Freeride
 • KTM 250 Freeride R
 • 2x KTM Freeride E-XC

Expedice Ukrajina

44, 900 

Termíny 2018

Můžete si vybrat z uvedených termínů, případně se domluvit na termínu individuálním. I pokud tvoříte dvojici či trojici, neváhejte nás kontaktovat (obzvláště ohledně termínů do Španělska) a zajistíme vám soukromý termín.

Fotogalerie

PŘIJĎTE SE PROJET!

Budeme rádi, když nás kontaktujete pro více informací.
Jsme Vám kdykoliv k dispozici.