AUTOŠKOLA

  • Autoškola zábavnou formou
  • Možnost týdenních kempů
  • Vyzkoušíte si terén, závodní motardový okruh i trial
  • Svezete se až na 20 motocyklech BMW, TM Racing a GAS GAS

Přijďte si k nám udělat autoškolu a zábavnou formou získat řidičák na motorku! Můžete vyzkoušet 20 nových motocyklů BMW, závodních speciálů TM Racing a trialových závoďáků GAS GAS. Výuku přizpůsobujeme individuálně každému žákovi. Jedině v naší autoškole si vyzkoušíte jízdu na trialové motorce, na motardové dráze i v terénu. Díky tomu se královsky pobavíte, získáte cit pro ovládání motocyklu, a proto si potom jízdu na vaší motorce opravdu užijete.

"Nejde jen o papíry,
naučíme vás opravdu jezdit."

Základy můžete získat v terénu

Nikoho do ničeho nenutíme, ale každému chceme ukázat krásu a prospěšnost terénu. Naučíme vás ovládat motocykl v nízkých rychlostech, získáte cit pro ovládání spojky, dávkování plynu a brzd. V neposlední řadě získáte cit pro rovnováhu a vyzkoušíte si i krizové situace. Po získání základních dovedností si je každý může zdokonalit v jízdě na trialových speciálech GAS GAS a to i pod vedením mistra republiky Martina Matějíčka.

Další kroky na motárdové dráze

Po zvládnutí základních dovedností se přesouváme na motardový okruh ve Vysokém Mýtě, případně v Hradci Králové. Získáte cit pro jízdu na asfaltu, naučíte se správnou jezdeckou pozici, správně brzdit a kam směřovat svůj pohled. Projíždět zatáčky se naučíte na nových motocyklech BMW a motardových speciálech TM Racing a to i pod vedením vícemistra Evropy Pavla Kejmara.

Nakonec jízda v běžném provozu

Nehodíme vás do vody mezi žraloky, dokud nebudete umět plavat. Teprve potom, co budete mít zvládnuté jezdecké technik a budete se cítit připraveni, přecházíme na výuku v provozu.

Komenský by měl radost
opravdová "(auto)škola hrou"

Týdenní kempy

Protože k nám jezdí lidé z celé republiky, tak jsme zavedli týdenní autoškolové kempy. Přijeďte se projet, pobavit a zábavnou formou získat řidičské oprávnění. V případě zájmu vám zajistíme i ubytování, stravování a odvoz. Součástí kurzu jsou i minimálně dva večerní programy. Celkově se máte možnost projet až 40 hodin v terénu, na závodní dráze a na silnici, což je značný rozdíl oproti 13 vyučovacím hodinám v běžné autoškole. Nejen proto k nám na tyto kempy jezdí i lidé, kteří řidičský průkaz již mají a chtějí se pouze zlepšit v ovládání motocyklu, případně lidé, kteří ani pro svůj věk řidičský průkaz získat nemohou. Jezdíme i na uzavřených tratích, proto si můžete vyzkoušet jakýkoliv motocykl bez ohledu na skupinu řidičského oprávnění.

Termíny

  • 19 – 21.4. + 1.5. – 3.5. 
  • 3.- 11.6. 
  • 1. – 9.7. 
  • 22. – 30.7. 
  • 19. – 27.8. 

Cena 20.000 Kč za autoškolu

+6.000 Kč v případě pokud chcete zajistit i ubytování, stravování a odvoz.

VYBRAT TERMÍN

Komenský by měl radost
opravdová "(auto)škola hrou"

Online přihlášení do autoškoly

Vyplňte prosím následující formulář. Poté postupujte podle instrukcí, které Vám přijdou do emailu.On-line přihlašování žáků do autoškoly zajišťuje aplikace Moje Autoškola - elektronická evidence výuky a výcviku pro autoškoly.
Web používá cookies více informací.