AUTOŠKOLA

  • Autoškola zábavnou formou
  • Možnost týdenních kempů
  • Vyzkoušíte si terén, závodní motardový okruh i trial
  • Svezete se až na 20 motocyklech BMW, GAS GAS, SWM, AJP a TM Racing

 

Přijďte si k nám udělat autoškolu a zábavnou formou získat řidičák na motorku! Vyzkoušejte 20 nových motocyklů BMW, trialových závoďáků GAS GAS, lehkých endur SWM a AJP, elektrických trialek Electric Motoion a závodních endur TM Racing. Výuku přizpůsobujeme individuálně každému žákovi. Jedině v naší autoškole si vyzkoušíte jízdu na trialové motorce, na motardové dráze i v terénu. Díky tomu se královsky pobavíte, získáte cit pro ovládání motocyklu, a proto si  jízdu na vaší motorce opravdu užijete.

"Nejde jen o papíry,
naučíme vás opravdu jezdit."

Základy můžete získat v terénu

Nikoho do ničeho nenutíme, ale každému chceme ukázat krásu a prospěšnost terénu. Naučíte se ovládat motocykl v nízkých rychlostech, získáte cit pro ovládání spojky, dávkování plynu a brzd. V neposlední řadě získáte cit pro rovnováhu a vyzkoušíte si i krizové situace. Po získání základních dovedností se každý může zdokonalit v jízdě na trialových speciálech GAS GAS a to i pod vedením mistra republiky Martina Matějíčka.

Další kroky na motárdové dráze

Po zvládnutí základních dovedností se přesouváme na motardový okruh ve Vysokém Mýtě. Získáte cit pro jízdu na asfaltu, naučíte se správnou jezdeckou pozici, správnou techniku brzdění a kam směřovat svůj pohled. Projíždět zatáčky se naučíte na nových motocyklech BMW. Při výuce na asfaltu se můžete přiučit i od mistra republiky i Evropy ve stuntridingu Martina Krátkého. 

Nakonec jízda v běžném provozu

Nehodíme vás do vody mezi žraloky, dokud nebudete umět plavat. Teprve potom, co budete mít zvládnuté jezdecké techniky a budete se cítit připraveni, přecházíme na výuku v provozu.

Komenský by měl radost
opravdová "(auto)škola hrou"

Týdenní kempy

Protože k nám jezdí lidé z celé republiky, zavedli jsme týdenní autoškolové kempy. Přijeďte se projet, pobavit a zábavnou formou získat řidičské oprávnění. V případě zájmu vám zajistíme i ubytování, stravování a odvoz. Součástí kurzu jsou i minimálně dva večerní programy. Celkově se máte možnost projet až 20 hodin v terénu, na závodní dráze a na silnici, což je značný rozdíl oproti 13 vyučovacím hodinám v běžné autoškole. Nejen proto k nám na tyto kempy jezdí i lidé, kteří řidičský průkaz již mají a chtějí se pouze zlepšit v ovládání motocyklu, případně lidé, kteří ještě pro svůj věk řidičský průkaz získat nemohou. Jezdíme i na uzavřených tratích, proto si můžete vyzkoušet jakýkoliv motocykl bez ohledu na skupinu řidičského oprávnění. Pokud vám uvedené termíny nevyhovují, neváhejte nás kontaktovat a domluvíme individuální termín. 

Termíny

  • 27.4. - 5.5.2020
  • 12.6. - 19.6.2020
  • 3.7. - 10.7.2020
  • 27.7. - 4.8.2020

Cena:

- 15.000 Kč za 13 autoškolových hodin (45 min) pro ty, co se domnívají, že již umějí jezdit a jde jim pouze o řidičák. Při této formě jezdíte pouze na autoškolové motorce v provozu. Za každou hodinu navíc se doplácí 650 Kč. 

20.000 Kč za 20 plných hodin (60 min), kde platí vše shora uvedené. V případě, že by tato porce někomu nestačila, tak za každou dalšího hodinu navíc se doplácí 650 Kč. 

- 35.000 Kč za 40 plných hodin (60 min), kdy kdo řidičák nemá, tak mu garantujeme, že se opravdu naučí jezdit. Kdo řidičák má, tak zažije ještě více zábavy

+6.000 Kč v případě pokud chcete zajistit i ubytování, stravování a odvoz.

Zájemci o řidičský průkaz si vyberou a zarezervují termín a vyplní i přihlášku níže. Kdo již řidičský průkaz má a chce se pouze zdokonalit, tak si vebere pouze termín. 

VYBRAT TERMÍN

Komenský by měl radost
opravdová "(auto)škola hrou"

Online přihlášení do autoškoly

Vyplňte prosím následující formulář. Poté postupujte podle instrukcí, které Vám přijdou do emailu.Jakmile budete mít potvrzený lékařský posudek, tak jej zašlete co nejdříve na email david@prijdteseprojet.cz
On-line přihlašování žáků do autoškoly zajišťuje aplikace Moje Autoškola - elektronická evidence výuky a výcviku pro autoškoly.
Web používá cookies více informací.