AUTOŠKOLA

  • Autoškola zábavnou formou
  • Možnost týdenních kempů
  • Vyzkoušíte si terén, závodní motardový okruh i trial
  • Svezete se až na 20 motocyklech BMW, TM Racing a GAS GAS

 

Přijďte si k nám udělat autoškolu a zábavnou formou získat řidičák na motorku! Můžete vyzkoušet 20 nových motocyklů BMW, závodních speciálů TM Racing a trialových závoďáků GAS GAS. Výuku přizpůsobujeme individuálně každému žákovi. Jedině v naší autoškole si vyzkoušíte jízdu na trialové motorce, na motardové dráze i v terénu. Díky tomu se královsky pobavíte, získáte cit pro ovládání motocyklu, a proto si potom jízdu na vaší motorce opravdu užijete.

"Nejde jen o papíry,
naučíme vás opravdu jezdit."

Základy můžete získat v terénu

Nikoho do ničeho nenutíme, ale každému chceme ukázat krásu a prospěšnost terénu. Naučíme vás ovládat motocykl v nízkých rychlostech, získáte cit pro ovládání spojky, dávkování plynu a brzd. V neposlední řadě získáte cit pro rovnováhu a vyzkoušíte si i krizové situace. Po získání základních dovedností si je každý může zdokonalit v jízdě na trialových speciálech GAS GAS a to i pod vedením mistra republiky Martina Matějíčka.

Další kroky na motárdové dráze

Po zvládnutí základních dovedností se přesouváme na motardový okruh ve Vysokém Mýtě, případně v Hradci Králové. Získáte cit pro jízdu na asfaltu, naučíte se správnou jezdeckou pozici, správně brzdit a kam směřovat svůj pohled. Projíždět zatáčky se naučíte na nových motocyklech BMW a motardových speciálech TM Racing a to i pod vedením vícemistra Evropy Pavla Kejmara.

Nakonec jízda v běžném provozu

Nehodíme vás do vody mezi žraloky, dokud nebudete umět plavat. Teprve potom, co budete mít zvládnuté jezdecké technik a budete se cítit připraveni, přecházíme na výuku v provozu.

Komenský by měl radost
opravdová "(auto)škola hrou"

Týdenní kempy

Protože k nám jezdí lidé z celé republiky, tak jsme zavedli týdenní autoškolové kempy. Přijeďte se projet, pobavit a zábavnou formou získat řidičské oprávnění. V případě zájmu vám zajistíme i ubytování, stravování a odvoz. Součástí kurzu jsou i minimálně dva večerní programy. Celkově se máte možnost projet až 40 hodin v terénu, na závodní dráze a na silnici, což je značný rozdíl oproti 13 vyučovacím hodinám v běžné autoškole. Nejen proto k nám na tyto kempy jezdí i lidé, kteří řidičský průkaz již mají a chtějí se pouze zlepšit v ovládání motocyklu, případně lidé, kteří ani pro svůj věk řidičský průkaz získat nemohou. Jezdíme i na uzavřených tratích, proto si můžete vyzkoušet jakýkoliv motocykl bez ohledu na skupinu řidičského oprávnění.

Termíny

  • 19 – 21.4. + 1.5. – 3.5. 
  • 3.- 11.6. 
  • 1. – 9.7. 
  • 22. – 30.7. 
  • 19. – 27.8. 

Cena 20.000 Kč za autoškolu

+6.000 Kč v případě pokud chcete zajistit i ubytování, stravování a odvoz.

VYBRAT TERMÍN

Komenský by měl radost
opravdová "(auto)škola hrou"

Online přihlášení do autoškoly

Vyplňte prosím následující formulář. Poté postupujte podle instrukcí, které Vám přijdou do emailu.Jakmile budete mít potvrzený lékařský posudek, tak jej zašlete co nejdříve na email david@prijdteseprojet.cz
On-line přihlašování žáků do autoškoly zajišťuje aplikace Moje Autoškola - elektronická evidence výuky a výcviku pro autoškoly.
Web používá cookies více informací.