O PROJEKTU PŘIJĎTE SE PROJET

Jsme parta kamarádů, kteří se baví svojí prací. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost a nadšení z jízdy na motorce. Naučte se u nás jezdit či zlepšit své dovednosti na motorce v terénu i na silnici! 


EXKLUZIVNÍ AUTOŠKOLA

Získejte řidičské oprávnění a projeďte se na 20 nových strojích BMW, závodních endurech TM a trialových speciálech GAS GAS. Součástí výuky je jízda na závodní motardové trati ve Vysokém Mýtě. U nás se při získávání řidičského oprávnění královsky pobavíte a hlavně se naučíte opravdu jezdit.

VÍCE


ENDUROŠKOLA/MOTOŠKOLA/TRIAL

Jsi silničář a chceš zdokonalit své jezdecké umění jízdou v terénu? Chceš postunou své jezdecké umění na silničním okruhu? Jezdíš na mastodontu a chceš posunout své limity jízdou na ostrém enduru? Jsi jezdec extrémního endura a chceš si vyzkoušet trial s mistrem republiky?

VÍCE


EXPEDICE UKRAJINA A ŠPANĚLSKO

Pojeďte se s námi v zimě ohřát do Španělska v létě zchladit na Ukrajinu. Trasa je vždy přizpůsobena vašim schopnostem, a proto si ji užije naprosto každý.

VÍCE

BMW
PŮJČOVNA BMW a TM

Pokud máte vrozený odpor k učení, tak si můžete naše stroje půjčit v naší přítomnosti v terénu nebo na závodní motardové dráze.

PŘIPRAVUJEME

"JÍZDA NA MOTORCE MUSÍ BAVIT. AŤ JSI ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK, NEBO ZKUŠENÝ BOREC, NABÍDNEME TI PROGRAM NA MÍRU." 

David Carda - hlavní instruktor Přijďte se projet

NÁŠ TÝM

Bez zkušeností to nepůjde. Dobrý učitel má nejenom vědomosti, ale umí je i předat.

 

David Carda

HLAVNÍ INSTRUKTOR

Anna Jankova

INSTRUKTOR

Martin Lorenc

INSTRUKTOR

Olda Pavlátka

INSTRUKTOR

SPOJ SE S NÁMI

Prožívej s námi dechberoucí výlety na Ukrajinu, svoje první krůčky na endurové motorce na offroadové dráze, nebo momentky z výuky.

REFERENCE

Vaše zpětná vazba je pro nás velice důležitá a je naším motorem k poskytování ještě lepších služeb. Co si o Motoškole Přijďte se projet myslíte vy?

 


Alexandra Buldrová
Okruh ve Vysokém Mýtě

Akorát se vracíme z okruhu ve Vysokém Mýtě. Manžel je nadšený, skvěle si to užil a určitě jsme nebyli naposledy. Strašně fajn lidi, je vidět, že to dělají rádi a baví je to. Komunikace už při objednávce skvělá, zrovna tak na místě. Motorky v super stavu, žádné olítané krámy, na které by se člověk bál sednout. Děkujem!


Karel Melichar
Ukrajina

Byl to jeden z našich nejúžasnějších zážitků v živote. Děkujeme za krásné chvíle strávené v nádherné přírodě. Velké díky všem instruktorům, Davidovi Cardovi, Anně za neskutečné fotky a hostitelům Leonidovi a jeho pani.Všem nejen motorkářům mohu jen doporučit. Nezapomenutelné…


Erik Borovička
Offroadová dráha Svitavy

Děkuji celému mototýmu “Motoškoly přijďte se projet” za super strávený den a bezchybný servis. Ráno jsem si říkal, při pohledu na vyježděné stopy téměř kolmých stěn lomu, kdo to asi tak může vyjet? O to více jsem byl odpoledne překvapen, že i já, ačkoliv s obavami jsem tu stěnu vyjel i sjel. Proto doporučuji všem, kteří ještě váhají, ať překonají strach a stud a pod vedením instruktorů uvedené motoškoly posunou své hranice o hodně velký kus dopředu. Ještě jednou děkuji celému týmu za cenné rady a trpělivost, za sebe a za všechny kteří využili a do budoucna budou využívat jeho služeb.

Web používá cookies více informací.