Aktivní enduro dovolená pro ty, co mají rádi terén.

Poznejte krásy ukrajinské přírody v sedlech našich motocyklů KTM.

Vyberte si vhodný motocykl z naší nabídky, v průběhu expedice můžete vyzkoušet i ostatní stroje. Zažijte nevšední zážitky v krásné, klidné přírodě na úžasných motocyklech KTM, dejte odpočinout své mysli, vyzkoušejte jízdu v terénu a posuňte nejen své jezdecké schopnosti a dovednosti, ale hlavně.... bavte se!

Průběh akce

V sobotu ráno vyjíždíme mikrobusem směr Ukrajina. Večer přijedeme a ubytujeme se ve známém motorkářském penzionu U Lva (www.facebook.com/leonid.saskij) a dostaneme na přivítanou vynikající večeři a samozřejmě trošku vodky J V neděli ráno, stejně jako každý další den, se po vydatné snídani vydáme na celodenní výlet do terénu, který je přizpůsoben jezdecké úrovni účastníků. Expedici pro maximálně čtyři účastníky zajišťují vždy tři instruktoři, a proto je možné skupinu rozdělit dle jezdeckých dovedností. Letos s námi například jel i motorkář, který měl řidičský průkaz čtrnáct dní, a rovněž slečna, která v terénu dosud nikdy nejezdila. Výlety tak zvládne a užije si naprosto každý. Fotogalerii můžete shlédnout na našem facebooku. Po návratu do penzionu následuje vynikající večeře s následným volným programem, kdy lze např. nad dobrým pitím rozebrat vzpomínky zachycené moderní technikou i jiným způsobem, lze využít místní saunu, a kdo nemá dost dvou kol, může trénovat např. na trialové motorce. V pátek ráno vyrážíme směrem k domovům.

Kolik zaplatíte a za co:

Cena 45.000,- Kč

Obsahuje:

Termíny

Můžete si vybrat z uvedených termínů případně se domluvit na termínu individuálním. I Pokud tvoříte dvojici či trojici, neváhejte nás kontaktovat a zajistíme vám termín soukromý, kdy nikoho dalšího zvát nebudeme.

Napište nám

E-mail
Předmět
Text
3 + 2 =