Firemní akce, Teambuilding

Připravíme pro vaši firmu akci, na kterou se bude dlouho vzpomínat a netrpělivě čekat na její opakování. Rádi vás uvítáme na naší enduro trati ve Svitavách nebo motardové trati ve Vysokém Mýtě, ale můžeme za vámi i kamkoliv přijet.

Volba tratě je na vás. Vyberte si z námi nabízených tratí, nebo přijedeme my za vámi na vámi určené místo. Zajistíme vám kompletní program včetně občerstvení. Rádi vám zprostředkujeme i ubytování a na akci přivezeme účastníky autobusem či mikrobusy, aby hned po dojetí mohly následovat oslavy a případný večerní program

Protože máme zkušenosti i s výukou neřidičů, tak si u nás jízdu užije opravdu každý. Máme i čtyři dětské motocykly, a proto může být firemní akce i pro rodiny s dětmi samozřejmostí je rozdělení do více skupin, aby si jízdu užil ostřílený profesionál, tak i naprostý začátečník. Elektrický KTM Freeride E-XC zvládne opravdu každý a hlavně každému vykouzlí obrovský rohlík ve tváři.

Máme třicet kompletních setů chráničů, takže i pokud vaši zaměstnanci na motorce nejezdí a nemají své vybavení, není to žádný problém. Možnost pořádání i vícedenních akcí i v jiných lokalitách včetně enduro ráje Ukrajiny

Rodinné akce

Rádi vám zpestříme vaši rodinnou akci, zajistíme neopakovatelný zážitek např. z loučení se svobodou či narozeninové akce. Uspořádáme vám uzavřenou akci jenom pro vámi pozvané. Můžete přijet za námi, případně za vámi rádi přijedeme my a přivezeme vám nefalšovanou radost.

Kopernice - víkendová akce ve slovenském enduro ráji

Akce se koná ve známém enduro parku Kremnica, v krásné přírodě, kde budete moct vyzkoušet 12 motocyklů KTM. Program je pro celou rodinu i s dětmi. Malé děti rádi pohlídáme, abyste si mohli užít dosyta tři hodiny čistého času na dráze, větší děti se mohou projet na dětských motocyklech KTM SX 50, GAS GAS TXT 50 boy a dvou elektrických dětských motocyklech GAS GAS E 10 a T12. Pod vedením zkušených instruktorů se může svést i vaše drahá polovička. Například elektrickou KTM Freeride E-XC zvládne a užije si opravdu každý. Případně se drahé polovičky mohou podívat po krásném okolí, ať již je zajímá příroda nebo památky.

Dráha je vždy připravena tak, aby ji zvládl a pobavil se naprosto každý. Každou překážku bude možné objet, takže si každý bude moct zvolit, zda na daném stroji a v daném fyzickém stavu vyzkouší krásu konkrétní překážky nebo zvolí jednodušší cestu. Neplatí se žádná kauce ani případné poškození motocyklů, každý si tak může beze strachu vychutnat jízdu na těchto úžasných strojích.

Na místě jsme vždy od pátečního večera do nedělního odpoledne. Vy si můžete vybrat kdy na místo dorazíte a do kdy zůstanete. Součástí ceny je i pití a grilované pochoutky po celý víkend. Samozřejmostí je zajištění fotodokumentace, abyste měli památku na celý život.

 

 

Základní cena: 9800,- Kč

Den otevřených dveří v terénu

Akce se koná v pískovně nedaleko Svitav, kde budete moct vyzkoušet 12 motocyklů KTM. Program je pro celou rodinu i s dětmi. Malé děti rádi pohlídáme, abyste si mohli užít dosyta tři hodiny čistého času na dráze, větší děti se mohou projet na dětských motocyklech KTM SX 50, GAS GAS TXT 50 boy a dvou elektrických dětských motocyklech GAS GAS E 10 a T12. Pod vedením zkušených instruktorů se může svést i vaše drahá polovička. Například elektrickou KTM Freeride E-XC zvládne a užije si opravdu každý.

K dispozici jsou připraveny tři tratě, každá s jinou obtížností, aby ji zvládl a pobavil se naprosto každý. Neplatí se žádná kauce ani případné poškození motocyklů, každý si tak může beze strachu vychutnat jízdu na těchto úžasných strojích.

Základní cena: 7700,- Kč

Den otevřených dveří na okruhu ve Vysokém Mýtě

Přijďte se projet se na 8 motocyklech po dobu dvou hodin čistého času, na každém motocyklu 15 minut. Výběr možný z KTM Super Duke 1290 GT, Super Adventure 1290 R, Adventure 1090 R, 990 Adventure R, Duke 790, Duke 690 R, Enduro 690 R, EXC 500, Duke 390, RS 125

Základní cena: 7700,- Kč

Kontaktujte nás

main hero

PŘIJĎTE SE PROJET!

Budeme rádi, když nás kontaktujete pro více informací.
Jsme Vám kdykoliv k dispozici.