Přijďte se projet, pobavit a zdokonalit své jezdecké schopnosti

Náš kurz jízdy na motorce probíhá podle hesla "pohoda a vše bez stresu", vždyť zábava je to hlavní. V motoškole využíváme bezdrátový interkom, takže vždy máte okamžitou zpětnou vazbu a vaše jízda není zbytečně rušena.

Nabídka motoškoly

Šotolinové cvičiště

Jde o nejvíce přínosný kurz. Při nízkých rychlostech platí stejné principy jako při těch vysokých, např. na asfaltu, ale riziko zranění je zde nepoměrné.

Enduro výlet

Máme pro Vás připraven pětihodinový výlet za krásami naší přírody. Protože vám během cca 65 km vyhládne, tak je součástí oběd a drobné občerstvení. Maximálně čtyři účastníky doprovází tři instruktoři, takže lze skupina rozdělit a nikdo se tak nemusí bát, že by zdržoval či byl zdržován.

Trial

Nejen jezdci ostrých endur se mohou u nás zdokonalit v jízdě na trialové motorce, která je základem všeho motorkaření. Náš instruktor Martin Matějíček, mistr republiky v trialu, vám jistě bude tím nejlepším učitelem. Přes zimu či v nepříznivém počasí je možné využít i jeho domovského tréninkového zastřešeného centra v Dolní Čermné.

Motardová trať

Pro milovníky asfaltu máme připravenu třešničku na dortu v podobě jízdy na závodní motardové trati ve Vysokém Mýtě, kdy instruktor jede před vámi a ukazuje vám správnou stopu, případně jede za vámi a zprostředkovává zpětnou vazbu z vaší jízdy. Pokud máte vlastní motocykl, můžete si po zbývající dvě hodiny za cenu 500 Kč upevnit získané návyky.

Půjčovna - zážitková jízda

Motokrosová trať

Motocykly si můžete zapůjčit a vyzkoušet si tak jejich úžasné vlastnosti na některé motokrosové trati v okolí, kam Vám je přivezeme.

Motardová trať

Pokud preferujete asfalt, tak Vám motocykly rádi přivezeme a zapůjčíme na závodní motardové trati ve Vysokém Mýtě.

Teambuilding a firemní akce

Připravíme pro Vaší firmu akci, přivezeme motorky na místo, které si vyberete, zajistíme občerstvení. Možnost akce i u nás v lomu ve Svitavách.

Půjčovna motorek

Všechny naše motocykly si můžete zapůjčit od jednoho až do čtrnácti dnů. Vyzkoušejte úžasné vlastnosti motocyklů KTM třeba i každý den na jiném stroji.